Author: a***g
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very cute and sparkly
Color: Frosting | Size: one-size | 1 photo(s)
Price: 30kr
Original Price: 40kr
one-size
Calling all glow-getters! Here's something to brighten up your day. Our new Gleam Chaser Eyeshadow Toppers are the perfect oh-so-shiny addition to your glam, featuring a smooth glitter formula that applies and blends like a dream! Use it alone or on top of your favorite complementary eyeshadow shades for a look that'll POP all day long.
| Ingredients | Alcohol-Free, Vegan, Fragrance-Free |
| Material | ABS |
| Texture | Powder |
| Finish | Shimmer |
| Type | Glitter & Shimmer |
| Color | Frosting |
| Length | 3.62 cm |
| Width | 3.6 cm |
| Net Weight | 2.3 g |
| Height | 2.45 cm |
| SKU | sb2403085153051777 |
Author: a***g
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very cute and sparkly
Color: Frosting | Size: one-size | 1 photo(s)
Author: v***o
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: This glitter is totally perfect as it shines and easy to apply.
Color: Just Glazed | Size: one-size | 1 photo(s)
Author: r***d
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Absolutely stunning glitter pigment. For the price you need to get this. I use it in the corners of my eyes to add that pop of brightness. Third one down in pic
Color: Frosting | Size: one-size | 3 photo(s)
Author: h***l
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: beautiful very pigmented. Tried to wipe it off and it made my tattoo sparkle 😄
Color: Honey Drip | Size: one-size | 3 photo(s)